Stretnutia rodičov detí s AS a HFA sa konajú v piatky vždy od 16:00 do 18:00, v priestoroch Centra nadania, n.o. v kancelárií riaditeľstva škôl CENADA.

Vítaní sú aj rodičia, ktorých dieťa nie je diagnostikované. Postačuje podozrenie rodiča z dôvodu nadpriemerného výskytu sociálnych deficitov v prejavoch dieťaťa, resp. pocit, že dieťa je „iné“ ako väčšina rovesníkov.

Plánované témy stretnutí sú uvedené nižšie. Počas zimných mesiacoch v prípade intenzívneho sneženia a súvisiaceho dopravného kolapsu na Dlhých Dieloch v Bratislave prosím sledovať prípadnú zmenu termínu, ktorá býva uverejnená min. 24 hodín vopred na www.asperger.sk . V prípade záujmu a potreby prítomných účastníkov je možné tému stretnutia flexibilne doplniť.

Nakoľko počet účastníkov stretnutí z roka na rok rastie, prosím záujemcov o rodičovské stretnutia, aby sa nahlásili vždy aspoň 24 hodín pred konkrétnym termínom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., prípadne telefonicky (0903 429 415). Občas sme sa sotva pomestili, tak podľa „trendov v našej početnosti“ perspektívne zvažujem vytvorenie 2 skupín (a 2 termínov pre každú z tém). Ďakujem za pochopenie.

Termíny a orientačné témy stretnutí rodičov počas školského roku 2017/2018

Na stretnutia s Vami sa teší,

Martinková Michaela