INFORMÁCIA PRE RODICOV ŽIAKOV 2.ÚVODNÉHO ROČNÍKA (9.10. 2017)

Vážení rodičia, v prípade, že máte záujem o pokračovanie vzdelávania Vášho dieťaťa v prvom ročníku našej základnej školy v školskom roku 2018/2019 je potrebné opätovné testovanie a potvrdenie všeobecného intelektového nadania dieťaťa.

Dieťa môže byť testované v ktoromkoľvek centre pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie. V prípade, že máte záujem o testovanie dieťaťa v našej SCPPPaP, spojte sa s pani psychologičkou prostredníctvom mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

do predmetu správy uveďte: žiak CENADA: MENO a PRIEZVISKO dieťaťa

do tela správy: Mám záujem o testovanie môjho dieťaťa narodeného --.--.----
tel.kontakt na zákonného zástupcu

Termín testovania si zabezpečte dostatočne skoro. Pre našich rodičov našich žiakov máme rezervované termíny, ale je potrebné prejaviť záujem do konca októbra 2017, inak objednávame podľa poradia vrátane klientov mimo školy CENADA.

Termín testovania pred nástupom do prvého ročníka dávame až po dosiahnutí 5 rokov a 4 mesiacov. Termín si rezervujte do konca októbra aj v prípade, že dieťa bude môcť byť testované napríklad až vo februári 2018.

Dôležité termíny súvisiace s prijímaním do prvého ročníka, môžete sledovať na našej stránke

vedenie SZŠ CENADA