fbpx

Prednášky a semináre pre školy, školské zariadenia, detské centrá, rodinné centrá atď. realizujeme na základe dohody, buď v budove škôl CENADA na Majerníkovej 60 v Bratislave, prípadne v mieste sídla organizácie, ktorá si poradenstvo objednáva.

Témy prednášok a seminárov prispôsobujeme potrebám organizácií.

Orientačné témy:

Základy vzdelávania nadaných
Riziká vo vývine nadaných a prístupy vo vedení nadaných
Bezpečné vzdelávacie prostredie pre nadaných
Objednávky môžete posielať emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Cenník

Aktivity Detského N centra sú určené 5-ročným predškolákom, ktorých zábavou je svet informácií.

Jednotlivé aktivity pozostávajú z krátkej prezentácie a diskusie k danej téme, sú doplnené jednoduchými úlohami formou pracovných listov a v závislosti od aktuálnej témy aj tvorivými dielňami. Dĺžka trvania aktivity je 60 min. Deti sú počas aktivít sprevádzané rodičmi.

Na každú aktivitu je potrebné prihlásiť sa prostredníctvom formulára minimálne deň pred plánovanou aktivitou. Počet detí v skupine je obmedzený na 10, rozhoduje dátum a čas prihlásenia.  Každý prihlásený bude mailom spätne informovaný, a to v prípade, že je kapacita 10 detí už naplnená. Rodičia prihláseného dieťaťa „pod čiarou“ sa môžu v deň plánovanej aktivity v čase od 14:00 do 15:00 telefonicky na čísle 0907 480 132 informovať, či sa uvoľnilo miesto. Deti, ktoré nebudú prihlásené cez formulár, sa aktivity budú môcť zúčastniť len v prípade, že nebude naplnená kapacita.

Aktivity budú prebiehať v utorok v čase od 16:30 v priestoroch Súkromnej základnej školy Cenada, Majerníkova 60, Dlhé Diely (presné termíny viď nižšie).

Poplatok za aktivitu je 3,50 eur, v prípade predplatenia 5 aktivít je cena 15 eur. Tieto predplatené aktivity je možné čerpať do konca mája, podmienkou naďalej zostáva prihlásenie cez formulár.

 

 

Témy Detského N centra

 

Opätovné spustenie aktivít Detského N centra predpokladáme v októbri 2020 o pripravovaných témach Vás budeme informovať na tomto mieste.

Aktivity pre predškolákov

Please type your full name.
Please type your full name.
Nesprávne zadané pole dátum.
Please type your full name.
Nesprávne zadané pole Telefón
Nesprávne zadané pole Email.
Invalid Input
Invalid Input

Podkategórie